Dış İlişkiler Koordinatörlüğü -

2022 Proje Yılı Erasmus+ KA-171 Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları

gelişim üniversitesi
 1.   Dış İlişkiler Koordinatörlüğü
 2. Duyurular


2022 Proje Yılı Erasmus+ KA-171 Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları


2022 Proje Yılı KA-171 Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliği Başvuru Sonuçları açıklanmıştır.


2022 Proje Yılı KA-171 Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliği Başvuru Sonuçları
 
2022-1-TR01-KA171-HED-000080145 numaralı KA-171 Erasmus+ Personel Hareketliliği programı kapsamında Erasmus Ders Verme Hareketliliği  Asıl ve Yedek listeler tarafımıza tahsis edilen kontenjanlar doğrultusunda adil ve şeffaf bir şekilde belirlenmiştir. 
 • Asıl Listede yer alan personelin hareketliliğe katılıp katılmayacağını 15 Nisan 2024 tarihine kadar ofisimize bildirmesi gerekmektedir. İlgili tarihten sonra mücbir bir sebep göstermeden feragat eden personelin bir sonraki başvurusundan -15 puan düşülecektir. Asıl listede yer alan personelden hareketliliğe katılmaktan vazgeçen olduğu takdirde yedek listede yer alan personele hak tanınacaktır. 
   
 • Asıl listede yer alan personelden hareketliliğe katılmaktan vazgeçen olduğu takdirde yedek listede yer alan personele hak tanınır. 
   
 • Yedek listede yer alan personel, rektörlük onayı dahilinde hareketliliğe hibesiz katılabilir.
   
KA-171 Projesi kapsamında anlaşmalı üniversiteler dışında başka bir üniversitede hareketlilik gerçekleştirilemez. 
 
Hareketliliğe hak kazanan personelimiz sonraki aşamalarla ilgili Personel Hareketliliği Rehberi’nden detaylı bilgi edinebilir. 
 
Oryantasyon Programı
Erasmus Hareketliliğine hak kazanan personel için Oryantasyon Programı düzenlenecektir. Oryantasyon programında hareketlilik süreci ile ilgili detaylı bir bilgilendirme yapılacaktır. Erasmus Oryantasyon Programına Asıl Listede yer alan ve Yedek Listede yer alıp hareketliliğe hibesiz katılmak isteyen tüm personelin katılması zorunludur. Programa mücbir bir sebep göstermeden katılmayan personelin bir sonraki Erasmus+ KA-171 hareketliliği başvurularından -5 puan düşülecektir. Oryantasyon Programı ile ilgili detaylar daha sonra personelimiz ile paylaşılacaktır.
 
KA-171 kapsamında Erasmus+ Personel Hareketliliğine katılmaya hak kazanan personellerimizi tebrik ederiz.
 
Başvuru sonuçlarına itirazların alınması:  02-05 Nisan 2024
 
Başvuru sonuçlarına itirazların değerlendirilerek değişiklik olması takdirde başvuru sonuçlarının son halinin ilan edilmesi: 05 Nisan 2024