Dış İlişkiler Koordinatörlüğü -

ERASMUS PERSONEL DERS VERME VE EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI

gelişim üniversitesi
  1.   Dış İlişkiler Koordinatörlüğü
  2. Duyurular


ERASMUS PERSONEL DERS VERME VE EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI


ERASMUS PERSONEL DERS VERME VE EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.


2020, 2021 ve 2022 Sözleşme dönemlerine ait Erasmus+ ve Konsorsiyum Personel Hareketliliği kapsamında Erasmus+ Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliğine katılmak isteyen personelimiz için Erasmus+ Personel Hareketliliği başvuruları 26.01.2023-14.02.2023 tarihleri arasında başvuru portalı üzerinden (https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr/)  alınacaktır. İlgili tarihlerden sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
 
BAŞVURU ADIMLARI:
 
İlgili ilanlara başvuruda bulunmak için;
  1. Tarayıcı adres çubuğuna “https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr/giris”  yazınız.
  2. Karşınıza gelen ekranda arama çubuğuna “İstanbul Gelişim Üniversitesi” yazınız. 
  3. Karşınıza gelen ilan metinlerini ve metin içerisindeki yönlendirmeleri dikkatli bir biçimde okuyarak ilanlar arasından size uygun olan ilanı belirleyiniz.
  4. Ardından sağ üst köşede bulunan “e-devlet ile giriş yap” butonuna tıklayarak kişisel bilgilerinizi (Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ve Şifrenizi) girerek “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.
  5. Karşınıza gelen ekranda başvurmak istediğiniz ilan üzerine tıklayarak açılan sayfada “Başvuru Yap” butonuna tıklayınız.
  6. 7 adımdan oluşan başvuru adımlarını takip ediniz ve 7. Adım olan “Onay” adımında “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklayınız.
 
FAYDALI DOKÜMANLAR: