Dış İlişkiler Koordinatörlüğü -

2022 Proje Yılı KA-131 ve Konsorsiyum Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları

gelişim üniversitesi
  1.   Dış İlişkiler Koordinatörlüğü
  2. Duyurular


2022 Proje Yılı KA-131 ve Konsorsiyum Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları 
 
Asıl Listede yer alan personelin hareketliliğe katılıp katılmayacağını 31 Mart 2023 tarihine kadar koordinatörlüğümüze e-posta aracılığıyla (udio-k@gelisim.edu.tr) bildirmesi gerekmektedir. İlgili tarihten sonra mücbir bir sebep göstermeden feragat eden personelin bir sonraki başvurusundan -15 puan düşülecektir. Asıl listede yer alan personelden hareketliliğe katılmaktan vazgeçen olduğu takdirde yedek listede yer alan personele hak tanınacaktır. 
 
Yedek listede yer alan personel rektörlük onayı ile hareketliliğe hibesiz  olarak katılabilir.
 
Mücbir bir sebep gösterilmediği sürece (kazanılan kurumun kabul etmemesi gibi.)  üniversite değişikliği yapılamaz.  Hiç gidilmemiş kuruma hak kazanan personel kurum değişikliğini sadece hiç gidilmemiş olan kuruma yapabilir.
 
Hareketliliğe hak kazanan personelimiz sonraki aşamalarla ilgili Personel Hareketliliği Rehberi’nden detaylı bilgi edinebilir. 
 

2020 AYBU Personel Hareketliliği Rehberi için Tıklayınız.
2020 TİMEF Personel Hareketliliği Rehberi için Tıklayınız.
2021 AYBU Personel Hareketliliği Rehberi için Tıklayınız.
2021 TİMEF Personel Hareketliliği Rehberi için Tıklayınız.
2022 Erasmus Personel Hareketliliği Rehberi için Tıklayınız.
 
 
Ayrıca, Asıl listede yer alan personelimiz için bir sonraki aşamalar ile ilgili detaylı bir Online Oryantasyon Toplantısı yapılacaktır. Süreç ile ilgili aksaklık yaşanmaması adına toplantıya katılım zorunlu tutulmaktadır. Oryantasyon Toplantısının tarih ve detaylı bilgisi daha sonra Asıl listede yer alan personelimiz ile paylaşılacaktır. 
 
Erasmus+ Personel Hareketliliğine katılmaya hak kazanan personellerimizi tebrik ederiz.
 
Başvuru sonuçlarına itirazların alınması:  24-28 Mart 2023
Başvuru sonuçlarına itirazların değerlendirilerek değişiklik olması takdirde başvuru sonuçlarının son halinin ilan edilmesi: 30 Mart 2023