Dış İlişkiler Koordinatörlüğü -

2022 Proje Yılı Erasmus+ Konsorsiyum Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları

gelişim üniversitesi
  1.   Dış İlişkiler Koordinatörlüğü
  2. Duyurular


2022 Proje Yılı Erasmus+ Konsorsiyum Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları


2022 Proje Yılı Erasmus+ Konsorsiyum Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları açıklanmıştır.


2022 Proje Yılı Akıllı Konsorsiyum Projesi Personel Eğitim Alma Hareketliliği (2022-TR01-KA131-HED-000064914) ve 2022 Proje Yılı Küçük Adımlar Büyük Sonuçlar Konsorsiyum Projesi Personel Eğitim Alma Hareketliliği  (2022-1-TR01-KA131-HED-000064181)  Başvuru Sonuçları Açıklanmıştır.
 
2022 Proje Yılı Erasmus+ Konsorsiyum Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları aşağıda yer almaktadır: 
 
Asıl Listede yer alan personelin hareketliliğe katılıp katılmayacağını 5 Ocak 2024 tarihine kadar koordinatörlüğümüze e-posta aracılığıyla (udio-k@gelisim.edu.tr) bildirmesi gerekmektedir. İlgili tarihten sonra mücbir bir sebep göstermeden feragat eden personelin bir sonraki başvurusundan -15 puan düşülecektir. Asıl listede yer alan personelden hareketliliğe katılmaktan vazgeçen olduğu takdirde yedek listede yer alan personele hak tanınacaktır.
 
Yedek listede yer alan personel rektörlük onayı ile hareketliliğe hibesiz olarak katılabilir. Hibesiz katılım sağlamak isteyen personelin hibesiz katılmak istediğine dair dilekçesini 5 Ocak 2024 tarihine kadar koordinatörlüğümüze teslim etmesi gerekir. 
 
Mücbir bir sebep gösterilmediği sürece (kazanılan kurumun kabul etmemesi gibi.)  üniversite değişikliği yapılamaz.  Hiç gidilmemiş kuruma hak kazanan personel kurum değişikliğini sadece hiç gidilmemiş olan kuruma yapabilir.
 
Hareketliliğe hak kazanan personelimiz sonraki aşamalarla ilgili Personel Hareketliliği Rehberi’nden detaylı bilgi edinebilir. 
 
Ayrıca, Asıl listede yer alan personelimiz için bir sonraki aşamalar ile ilgili detaylı bir Oryantasyon Toplantısı yapılacaktır. Süreç ile ilgili aksaklık yaşanmaması adına toplantıya katılım zorunlu tutulmaktadır. Oryantasyon Toplantısının tarih ve detaylı bilgisi daha sonra Asıl listede yer alan personelimiz ile paylaşılacaktır. 
Erasmus+ Personel Hareketliliğine katılmaya hak kazanan tüm personelimizi tebrik ederiz.
 
Başvuru sonuçlarına itirazların alınması:  23 Aralık 2023-03 Ocak 2024
Başvuru sonuçlarına itirazların değerlendirilerek değişiklik olması takdirde başvuru sonuçlarının son halinin ilan edilmesi: 05 Ocak 2024