Dış İlişkiler Koordinatörlüğü -

2021 Proje Yılı KA-131 Erasmus+ Personel Eğitim Alma Başvuruları Asıl ve Yedek Liste Güncellemesi

gelişim üniversitesi
  1.   Dış İlişkiler Koordinatörlüğü
  2. Duyurular


2021 Proje Yılı KA-131 Erasmus+ Personel Eğitim Alma Başvuruları Asıl ve Yedek Liste Güncellemesi2021 Proje Yılı KA-131 Erasmus+ Personel Hareketliliği başvuru sonuçlarına itiraz 05.06.2023 tarihinde sonlanmıştır. Gelen itirazlar doğrultusunda yapılan değerlendirmeler sonucunda Erasmus+ Personel Eğitim Alma hareketliliği kapsamında Asıl ve Yedek liste güncellenmiştir.
Asıl Listede yer alan personelin hareketliliğe katılıp katılmayacağını 9 Haziran 2023 tarihine kadar koordinatörlüğümüze e-posta aracılığıyla (udio-k@gelisim.edu.tr) bildirmesi gerekmektedir. İlgili tarihten sonra mücbir bir sebep göstermeden feragat eden personelin bir sonraki başvurusundan -15 puan düşülecektir. Asıl listede yer alan personelden hareketliliğe katılmaktan vazgeçen olduğu takdirde yedek listede yer alan personele hak tanınacaktır. 
 
Yedek listede yer alan personel rektörlük onayı ile hareketliliğe hibesiz  olarak katılabilir. Hibesiz katılım sağlamak isteyen personelin hibesiz katılmak istediğine dair dilekçesini 9 Haziran 2023 tarihine kadar koordinatörlüğümüze teslim etmesi gerekir. 
 
Mücbir bir sebep gösterilmediği sürece (kazanılan kurumun kabul etmemesi gibi.)  üniversite değişikliği yapılamaz.  Hiç gidilmemiş kuruma hak kazanan personel kurum değişikliğini sadece hiç gidilmemiş olan kuruma yapabilir.
 
Hareketliliğe hak kazanan personelimiz sonraki aşamalarla ilgili Personel Hareketliliği Rehberi’nden detaylı bilgi edinebilir. 
 
 
Ayrıca, Asıl listede yer alan personelimiz için bir sonraki aşamalar ile ilgili detaylı bir Online Oryantasyon Toplantısı yapılacaktır. Süreç ile ilgili aksaklık yaşanmaması adına toplantıya katılım zorunlu tutulmaktadır. Oryantasyon Toplantısının tarih ve detaylı bilgisi daha sonra Asıl listede yer alan personelimiz ile paylaşılacaktır. 
 
Erasmus+ Personel Hareketliliğine katılmaya hak kazanan tüm personelimizi tebrik ederiz.