Dış İlişkiler Koordinatörlüğü -

2021 Proje Yılı KA-131 Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları

gelişim üniversitesi
  1.   Dış İlişkiler Koordinatörlüğü
  2. Duyurular


2021 Proje Yılı KA-131 Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları


2021 Proje Yılı KA-131 Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları Açıklanmıştır.


2021 Proje Yılı KA-131  Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları aşağıda yer almaktadır. 

2021 Proje Yılı KA-131 Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliği Başvuru Sonuçları
2021 Proje Yılı KA-131 Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği Başvuru Sonuçları

Asıl Listede yer alan personelin hareketliliğe katılıp katılmayacağını 9 Haziran 2023 tarihine kadar koordinatörlüğümüze e-posta aracılığıyla (udio-k@gelisim.edu.tr) bildirmesi gerekmektedir. İlgili tarihten sonra mücbir bir sebep göstermeden feragat eden personelin bir sonraki başvurusundan -15 puan düşülecektir. Asıl listede yer alan personelden hareketliliğe katılmaktan vazgeçen olduğu takdirde yedek listede yer alan personele hak tanınacaktır. 
 
Yedek listede yer alan personel rektörlük onayı ile hareketliliğe hibesiz  olarak katılabilir. Hibesiz katılım sağlamak isteyen personelin hibesiz katılmak istediğine dair dilekçesini 9 Haziran 2023 tarihine kadar koordinatörlüğümüze teslim etmesi gerekir. 
 
Mücbir bir sebep gösterilmediği sürece (kazanılan kurumun kabul etmemesi gibi.)  üniversite değişikliği yapılamaz.  Hiç gidilmemiş kuruma hak kazanan personel kurum değişikliğini sadece hiç gidilmemiş olan kuruma yapabilir.
 
Hareketliliğe hak kazanan personelimiz sonraki aşamalarla ilgili Personel Hareketliliği Rehberi’nden detaylı bilgi edinebilir. 

 
Ayrıca, Asıl listede yer alan personelimiz için bir sonraki aşamalar ile ilgili detaylı bir Online Oryantasyon Toplantısı yapılacaktır. Süreç ile ilgili aksaklık yaşanmaması adına toplantıya katılım zorunlu tutulmaktadır. Oryantasyon Toplantısının tarih ve detaylı bilgisi daha sonra Asıl listede yer alan personelimiz ile paylaşılacaktır. 
 
Erasmus+ Personel Hareketliliğine katılmaya hak kazanan tüm personelimizi tebrik ederiz.
 
Başvuru sonuçlarına itirazların alınması:  01-05 Haziran 2023
Başvuru sonuçlarına itirazların değerlendirilerek değişiklik olması takdirde başvuru sonuçlarının son halinin ilan edilmesi: 07 Haziran 2023