Dış İlişkiler Koordinatörlüğü -

2021 Proje Yılı Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuruları

gelişim üniversitesi
  1.   Dış İlişkiler Koordinatörlüğü
  2. Duyurular


2021 Proje Yılı Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuruları2021 proje yılı Erasmus+ personel ders verme ve eğitim alma hareketliliği başvuruları başlamıştır.

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından üniversitemize tahsis edilen ek hibe doğrultusunda 2021 Sözleşme dönemine ait Erasmus+ Personel Hareketliliği kapsamında Erasmus+ Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliğine katılmak isteyen personelimiz için Erasmus+ Personel Hareketliliği başvuruları 03.04.2023-23.04.2023 tarihleri arasında başvuru portalı üzerinden (https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr/)  alınacaktır. İlgili tarihlerden sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru yapmadan önce lütfen Faydalı Dökümanlar kısmında yer alan 2021 Proje Yılı Erasmus+ Personel Hareketliliği Rehberini dikkatli bir şekilde okuyunuz.
 
BAŞVURU ADIMLARI:
 
İlgili ilanlara başvuruda bulunmak için;
  1. Tarayıcı adres çubuğuna “https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr/giris”  yazınız.
  2. Karşınıza gelen ekranda arama çubuğuna “İstanbul Gelişim Üniversitesi” yazınız. 
  3. Karşınıza gelen ilan metinlerini ve metin içerisindeki yönlendirmeleri dikkatli bir biçimde okuyarak ilanlar arasından size uygun olan ilanı belirleyiniz.
  4. Ardından sağ üst köşede bulunan “e-devlet ile giriş yap” butonuna tıklayarak kişisel bilgilerinizi (Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ve Şifrenizi) girerek “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.
  5. Karşınıza gelen ekranda başvurmak istediğiniz ilan üzerine tıklayarak açılan sayfada “Başvuru Yap” butonuna tıklayınız.
  6. 7 adımdan oluşan başvuru adımlarını takip ediniz ve 7. Adım olan “Onay” adımında “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklayınız.
 
FAYDALI DOKÜMANLAR: