DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Erasmus+ Değişim Programı

Erasmus Gelisim University

Avrupa'nın önde gelen üniversiteleriyle anlaşmalarımız kapsamında çok sayıda yabancı öğrenci Erasmus+  Değişim Programı çerçevesinde üniversitemizi eğitim ve staj hareketliliği için tercih etmektedir. 

2019-2020 Akademik yılı Güz döneminde Erasmus+  Öğrenim hareketliliğine katılan 20'ye yakın öğrenci eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak ülkelerine dönmüşlerdir. Erasmus Koordinatörlüğü olarak yabancı öğrencilerimizin memnuniyet düzeyini ölçmek açısından  anketler yapılmış ve pozitif geri dönüşler alınmıştır. Anket sonuçlarına göre öğrenciler, İstanbul Gelişim Üniversitesi ailesinden memnun kaldıklarını belirtmiş ve arkadaşlarına üniversiteyi Erasmus+ kapsamında tercih etmeleri açısından olumlu geri dönüş yapacaklarını bildirmişlerdir. 
 
Polonya'dan hareketliliğe katılan Agatha Krasnadzemskaya ve Pasha Mosiyevich fakültelerimizin eğitim düzeyinden, hocalarımızın yetkinliklerinden, mentor öğrencilerimizin ilgisinden ve Erasmus Koordinatörlüğü'nden memnun kaldıklarını belirtmiş ve lisansüstü eğitim için İstanbul Gelişim Üniversitesi'ni tekrar tercih edeceklerini ifade etmişlerdir. 
 
Öğrencilerimiz Erasmus Katılım Sertifikası'nı ve Koordinatörlüğü'müzün kendilerine takdim ettiği hediyelerini alarak üniversiteden memnun bir şekilde ayrılmışlardır.

Düzenleme Tarihi: 13 05 2020